Obchodní podmínky

Objednání zboží

Objednávka na dodávku zboží pomoci internetového obchodu je závazná a objednané zboží bude dodáno za sjednanou cenu uvedenou při objednávce v internetovém obchodě. Od objednávky nelze odstoupit. Odesláním objednávky objednavatel souhlasí s obchodními podmínkami. Po přijetí potvrzujícího emailu, odeslaného zhotovitelem již není možno objednávku dále upravovat a editovat.

Informace o zboží

Vyobrazení zboží, umístění potisku, proporce potisku je pouze informativní a ilustrační. Internetový obchod si vyhrazuje právo na drobné úpravy provedení dodávaného zboží a to zvláště u zakázek personifikovaných dle přání objednavatele.

Dodávka zboží

Pokud se stane, že při objednání je zboží nedostupné bude zhotovitel kontaktovat objednavatele, aby se dohodli na dalším postupu. Zhotovitel na sebe nepřenáší žádnou náhradu škody vzniklou z této situace.

Reklamace & Záruka

Na veškeré zboží je dle občanského zákoníku stanovena záruka 24 měsíců. Pro uplatnění záruky je zapotřebí kontaktovat zhotovitele. Pro uplatnění záruky je objednavatel povinen neprodleně po zajištění vady oznámit. Záruka nemůže být uplatněna v případech, kdy bylo poškozeno nedodržením správným užíváním. Nesprávným užíváním, nesprávným praním a nesprávným žehlením. Při poškození objednávky ze strany dopravcem. Objednavatel má dle zákona č. 367/2000 vrátit zboží do dvou týdnů od doručení.

Práva a povinnosti kupujícího

Kupující je povinen pří nákupu zadat pravdivou dodací a fakturační adresu. Kupující je povinen zaplatit celou a úplnou cenu za objednané zboží, které je uvedena v potvrzujícím emailu potvrzující objednávku. Kupující má právo stornovat vlastní objednávku do doby, než obdrží potvrzující email, ve kterém bude informován o předání objednávky do výroby.

Ochrana osobních údajů

Veškeré osobní informace kupujícího jsou považovány za velice důvěrné informace a nebudou nikterak zveřejněny či poskytnuty třetím osobám. Jsou použity pouze pro činnost provozovatele virtuální prodejny a v souvislosti s danou obchodní transakcí. Řídíme se zákonem č. 101/2002Sb. Provozovatel si vyhrazuje právo použít kontakt pro vlastní marketingovou činnost. Je možné požádat o vymazání z této databáze.

Závěrečné ustanovení

Tyto obchodní podmínky jsou platné od 30.8. 2012 do odvolání nebo jejich změnění. Odesláním elektronické objednávky, přijímá kupující veškeré ustanovení obchodních podmínek.

AKCE
poštovné ZDARMA
při platbě předem

MÁTE OTÁZKY?